פוסטים אחרונים
Please reload

מי מכירה את הילדה הפנימית שבה?

 

 

כמה פעמים כבר שמענו את המונח הזה הילדה הפנימית? במהלך השנים שמעתי ולמדתי הרבה על המונח הזה. אומרים שחשוב להתחבר לילד הפנימי. אומרים שנטשנו אותו עם השנים (כמו שנטשו אותנו) ושהוא תמיד איתנו מחכה לנו שנחזור אליו. הכי חשוב אומרים שהוא זה שיכול לעזור לנו לרפא חלקים אצלנו. כל זה היה אצלי רק בתאוריה.

כמה שניסיתי לא הצלחתי להתחבר לילדה הפנימית שבי. ואז הגעתי לעוצמת הרכות ועם המון סבלנות והקשבה מצאתי אותה. כל פעם התגלה לי עוד חלק ועוד חלק וכל יום אני מצליחה להתחבר אליה יותר, לקבל אותה, להקשיב למה שהיא צריכה ורוצה.

 

אני מרגישה שהחיבור הזה עוזר לי לעשות שינוי, עוזר לי להתפתח ולגדול ולגלות עוד חלקים חבויים אצלי, מרפא אותי ואת פצעי העבר. החיבור הזה מרחיב את הלב והנשמה. ככל שאני מחוברת אליה יותר אני שמה לב שאני מצליחה גם יותר להתחבר לבת שלי המתבגרת ולהתמודד עם כל האתגרים שבדרך. הילדה בתמונה זאת אני בקיבוץ בגיל 3. השבוע נסעתי לבקר שם אחרי 30 שנה והיה ביקור מרגש ביותר!
אז מה שלום הילדה הפנימית שלך?
מה היא הכי צריכה עכשיו? ומה יעזור לה להיות מאושרת?

 

אם היתה לך עכשיו ילדה קטנה, לא מרוצה מעצמה, מפחדת, חושבת שהיא לא מספיק טובה. מה היית עושה או אומרת לה? האם היית מחבקת אותה? אומרת לה שהיא אהובה כל כך ושהיא ממש בסדר בדיוק כמו שהיא? הילדה הזאת היא את. היא נמצאת כל הזמן בתוכך מחכה בסבלנות שתתייחסי אליה ותראי אותה. אז בבקשה אל תפני לה את הגב. תקשיבי לה. תשאלי אותה מה היא היתה הכי צריכה עכשיו כדי להרגיש טוב.

עכשיו כשאת רואה את הילדה שבך ומקשיבה לה באמת. איך זה מרגיש?

אני כאן ללוות אותך בדרך ולכוון אותך לילדה הפנימית שבך.

 

יעל כץ, מטפלת בשיטת עוצמת הרכות

להזמנת טיפול ו/או הרצאה 052-6294222

Share on Facebook
Please reload

עקבי אחרי

  • Facebook - Black Circle
  • Black YouTube Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now