פוסטים אחרונים
Please reload

האם קשה לך להרדם? סובלת מבעיות שינה?

 

קשה לך להרדם? מתעוררת הרבה בלילות ולא מצליחה לחזור לישון? מתעוררת עייפה וחסרת אנרגיות?
איך עוצמת הרכות עוזרת בבעיות שינה?

מטופלות שמגיעות אלי עם קשיי הרדמות ושינה מתארות שהן ישנות הרבה יותר טוב, השינה שלהן יותר רצופה, נינוחה ורגועה והן מתעוררות יותר אנרגטיות וחיוניות.

 
איך זה עובד? 
הנענועים המרגיעים של עוצמת הרכות בשילוב עם התקשורת הייחודית עם המטופל, יוצרים איזון בכל המערכות בגוף. הנענוע משחרר הורמונים שנותנים לנו תחושה של רוגע ומעודדים את הריפוי הטבעי של הגוף. בעזרת השיחה המתלווה לטיפול אנחנו מבינים את הקושי הרגשי, הנפשי והפיזי שגורם להפרעות השינה ותוך כדי הנענוע אנחנו מקשיבים לגוף ולומדים את השפה הייחודית שלו. דרך המגע, התנועה וההקשבה נוצר חיבור לגוף נפש שמאפשר שינה רצופה ורגועה לאורך זמן.

 

מטופלת משתפת:

"כל כך נכון! הגעתי לטיפול אצל יעל בשביל החוויה, להכיר את השיטה. בתשאול הראשוני חיפשתי במה להתמקד בטיפול. מכיוון שלא הגעתי בגלל סיבה מיוחדת או כאב או מחלה, העלתי את הנושא של השינה. כבר כמה שנים שאני לא ישנה שינה עמוקה, מתעוררת לכל רחש וקמה עייפה. 

כבר אחרי הטיפול הראשון ישנתי טוב, זה היה מדהים!! שנת הלילה שלי השתפרה, ולא רק זה ; זכיתי אפילו להמשיך לישון ברגוע בשבת עד 9:30!!! לאמא לשתי בנות שקמות ב6:00 כל יום- זה הישג ענק." ענבר שרב, מאמנת כושר.

 

יעל כץ, מטפלת בשיטת עוצמת הרכות

להזמנת טיפול ו/או הרצאה 052-6294222

 

 

Share on Facebook
Please reload

עקבי אחרי

  • Facebook - Black Circle
  • Black YouTube Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now