פוסטים אחרונים
Please reload

האם אני חופשייה?

 

האם זה אפשרי לחוות חופש ביום יום? או שעדיף לנו לחיות עם הציפייה לחופשה הבאה? איך זה מרגיש לחכות שמשהו כבר יקרה או ישתנה כדי שיהיה לי טוב?

אני כל פעם מתרגשת מחדש לשמוע מטופלות מתארות בזמן טיפול שהן מרגישות תחושה של חופש. תחושה עמוקה של חופש פנימי כאילו הן על חוף הים או באיזו חופשה טרופית.

 איך זה קורה?

ממש כאן בארץ ולא באיזה אי בתאילנד.

הכל הכל מתרחש דרך החוויה של הגוף וההקשבה לגוף נפש.
בתהליך הטיפול בעוצמת הרכות אנחנו לומדים להיות עם מה שיש, עם כל האתגרים, הכאבים, והקשיים שהחיים מזמנים לנו והופכים אותם לאוצרות ומתנות שעוזרים לנו בחיי היום יום.
אז האם עדיף לנו לחכות בצפיה לחופשה הבאה או לקבל כלים שיעזרו לנו לחיות תחושת חופש תמידית?


החדשות הטובות הן שאת לא באמת חייבת לרכוש כרטיס טיסה ולהזמין חופשה חלומית. לתת מודע ממש לא משנה אם את חווה חופש או שאת אכן נמצאת בחופשה. הנענועים העדינים של עוצמת הרכות, עוזרים לגוף לשחרר הורמונים שנותנים לנו תחושה של רוגע ושמחה ומעודדים את הריפוי הטבעי של הגוף.

 

אז תשאלי את עצמך האם את חופשייה? האם את יכולה לחיות בחופש פנימי אמיתי? המפתח - ממש פשוט ונגיש לכולנו - הנשימה!!!!! בשבילי החופש מתאפשר רק כשאני מוכנה להיות כאן ועכשיו ברגע הזה. האמת שאין לנו זמן אחר. העבר כבר היה ואין לנו באמת שליטה על העתיד וכאן נכנסת הנשימה. הנשימה מחזירה אותנו כל רגע ורגע לגוף שלנו מלטפת ומחבקת אותנו מבפנים כמו אמא טובה מקבלת ואוהבת אותנו ללא תנאי.

 

יעל כץ, מטפלת בשיטת עוצמת הרכות

להזמנת טיפול ו/או הרצאה 052-6294222

Share on Facebook
Please reload

עקבי אחרי

  • Facebook - Black Circle
  • Black YouTube Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now