שיטת עוצמת הרכות

האם את רוצה לגלות מה מעכב אותך בחיים?

האם את רוצה להרגיש שינוי ושיפור משמעותי באיכות חייך ובמערכות היחסים שלך?

האם את רוצה לחוות ריפוי, צמיחה והתפתחות אישית או מקצועית?

אני מזמינה אותך לחוות טיפול ולגלות ביחד את העוצמה והרכות שבך!

על התהליך הטיפולי

הגוף שלנו אוגר בתוכו, במהלך השנים, כעסים, פחדים, עצב וגם שמחה ואנחנו לרוב לא מאפשרים לאנרגיות האלו להשתחרר. דרך ההקשבה לגוף ולנפש בטיפול בעוצמת הרכות, חסימות משתחררות ומטופלות חוות איך הכאב מתפוגג ומתחלף בתחושה נעימה של רכות, קלילות, איזון וזרימה מחודשת לכל התאים בגוף.

טיפול בעוצמת הרכות הוא טיפול טבעי ונעים המתבצע על מיטת טיפולים בלבוש מלא. טיפול שאורך שעה ומלווה בשיחה ייחודית ונענוע (הפעמה). שילוב ייחודי זה מאפשר למטופל לחוות שקט פנימי, תחושת ביטחון, התחדשות ומסר של קבלה והכלה שיוצרים שינוי וריפוי פנימי עמוק שמשפיע על כל תחומי החיים.

הדגש בתהליך הטיפולי הוא על צמיחה והתפתחות אישית, התבוננות בדפוסים והרגלים שלא משרתים אותנו יותר וקבלת כלים משמעותיים לשינוי ומימוש הפוטנציאל המלא שלנו.

ביחד אנחנו מקשיבות לגופנפש שלך ומגלות את כוחות הריפוי הקיימים בך.

בעזרת שיחה, מגע, תנועה ונענוע עדין של הגוף, נחדש אנרגיות, נרפא את התאים בגוף וניצור שינוי ושיפור משמעותי באיכות החיים ע"י קבלת כלים עוצמתיים ופרקטיים להתמודדות עם קשיי ולחצי היום יום.

בתהליך הטיפול בעוצמת הרכות תחושי איך אנרגיית החיים והשמחה חוזרת אלייך ומערכות היחסים בחייך משתפרות.  

זאת ההזדמנות שלך לאהבה, קבלה, ריפוי וחיבור מחודש לעצמך.

יעילות השיטה 

עוצמת הרכות יעילה מאוד בהפחתת מתחים, שחרור חסימות והרגעת מערכת העצבים, בעיות של חרדה ודיכאון, שיכוך כאבים, ניקוי רעלים, חיזוק מערכת החיסון, טיפול בבעיות שינה, שיפור קשב וריכוז, איזון הורמונלי, טיפול בנשים בהריון ולאחר הלידה ועוד.

למה דומה הטיפול בעוצמת הרכות?

הטיפול דומה לטיפת המים שיוצרת אדוות ומהדהדת פנימה והלאה. הגוף שלנו מורכב מ-70% מים. הנענוע העדין של עוצמת הרכות בקצב לב עובר (בין 120-160 פעימות בדקה) מניע את הנוזלים בגוף, מחדש, מאזן, מרגיע את מערכת העצבים בזמן קצר ומשחרר הורמונים שמעודדים את הריפוי הטבעי של הגוף.

כל פעם אני נדהמת מחדש לראות איך מטופלת שמגיעה אלי עם כאב פיזי או נפשי, מהר מאוד שמה לב איך הטיפול מהדהד הלאה לכל הסובבים אותה, והיא חווה ריפוי ושיפור משמעותי במערכת היחסים שלה עם עצמה ועם אחרים.

כאשר אני עושה שינוי, אני כמו טיפה אחת בים שמשנה את פני האוקינוס. כל טיפה חשובה ומשמעותית.

את חשובה ומשמעותית ומגיע לך הטוב ביותר.

עקבי אחרי

  • Facebook - Black Circle
  • Black YouTube Icon