פוסטים אחרונים
Please reload

26.1.2017

הגב תפוס, הגוף כואב, המתח והלחץ מקרינים על הגוף ואת עוד רגע קורסת? זה הזמן לעצור רגע (כן גם אם את באמצע יום עמוס) לנשום עמוק, להמתח, להניע את הגוף מצד לצד על הכיסא ולשים לב מה כבר משתנה. הגוף שלנו הוא כמו תינוק שצריך הקשבה, תשומת לב, מגע והזנה. ברגע שתינוק לא מקבל מה שהוא צריך הוא מגיב בבכי. הגוף שלנו מגיב בכאב ובמחלה. בואי לא נחכה עד לרגע האחרון ונקשיב לסימנים של הגוף. הגוף שלך תמיד לטובתך ותמיד שואף לאיזון. כמו חוק כלים שלובים. הרי אנחנו עשויים מכ-7...

15.1.2017

תארי לך שהיתה לך תוכנה מיוחדת שיכולה לעשות ריסטרט, מעין איפוס מחדש של המוח שתעזור לך לשחרר תוכנות ואמונות מגבילות שלא משרתות אותך יותר לדוגמא: "אני לא מצליחה", "אני לא יכולה", "אני לא מספיק טובה". במקומה להטמיע דפוסים, אמונות ותוכנות חדשות שמשרתות אותך. כמו "אני יכולה", "אני מצליחה", "אני בריאה", "אני אנרגטית".


האם היית רוצה להשיג כזאת תוכנה והאם היא קיימת?
אז החדשות הטובות שכן. מחקרים מראים לנו שהנענוע המיוחד המאזן והמרגיע של עוצמת הרכות עושה מעין רי...

30.12.2016

כמה פעמים כבר שמענו את המונח הזה הילדה הפנימית? במהלך השנים שמעתי ולמדתי הרבה על המונח הזה. אומרים שחשוב להתחבר לילד הפנימי. אומרים שנטשנו אותו עם השנים (כמו שנטשו אותנו) ושהוא תמיד איתנו מחכה לנו שנחזור אליו. הכי חשוב אומרים שהוא זה שיכול לעזור לנו לרפא חלקים אצלנו. כל זה היה אצלי רק בתאוריה.

כמה שניסיתי לא הצלחתי להתחבר לילדה הפנימית שבי. ואז הגעתי לעוצמת הרכות ועם המון סבלנות והקשבה מצאתי אותה. כל פעם התגלה לי עוד חלק ועוד חלק וכל יום אני מצליחה להת...

7.11.2016

קשה לך להרדם? מתעוררת הרבה בלילות ולא מצליחה לחזור לישון? מתעוררת עייפה וחסרת אנרגיות?
איך עוצמת הרכות עוזרת בבעיות שינה?

מטופלות שמגיעות אלי עם קשיי הרדמות ושינה מתארות שהן ישנות הרבה יותר טוב, השינה שלהן יותר רצופה, נינוחה ורגועה והן מתעוררות יותר אנרגטיות וחיוניות.

 
איך זה עובד? 
הנענועים המרגיעים של עוצמת הרכות בשילוב עם התקשורת הייחודית עם המטופל, יוצרים איזון בכל המערכות בגוף. הנענוע משחרר הורמונים שנותנים לנו תחושה של רוגע ומעודדים את הריפוי הטב...

24.10.2016

נושא היום: פחד!!! איך הוא מעכב אותנו? איך הוא משרת אותנו? ואיך הוא יכול לעזור לנו לגדול?

 
באופן מפתיע ה"פחד" יכול להיות עבורנו ידיד טוב שעוזר לנו בחיים האישיים ואפילו המקצועיים. תרצי לגלות איך זה אפשרי?


מי מאיתנו לא חוותה פחד? מי מאיתנו הרגישה שהיא נשארת במקום ולא מתקדמת בשל פחד כזה או אחר?
יש לנו כל מיני סוגי פחדים. פחד ממשי קיומי השרדותי, פחד משתק, פחד מאתגר, פחד ממקומות סגורים, פחד טיסה, פחד מחרקים ואני בטוחה שכל אחת יכולה להוסיף כאן פחד משלה.

 
הפח...

16.8.2016

האם זה אפשרי לחוות חופש ביום יום? או שעדיף לנו לחיות עם הציפייה לחופשה הבאה? איך זה מרגיש לחכות שמשהו כבר יקרה או ישתנה כדי שיהיה לי טוב?

אני כל פעם מתרגשת מחדש לשמוע מטופלות מתארות בזמן טיפול שהן מרגישות תחושה של חופש. תחושה עמוקה של חופש פנימי כאילו הן על חוף הים או באיזו חופשה טרופית.

 איך זה קורה?

ממש כאן בארץ ולא באיזה אי בתאילנד.

הכל הכל מתרחש דרך החוויה של הגוף וההקשבה לגוף נפש.
בתהליך הטיפול בעוצמת הרכות אנחנו לומדים להיות עם מה שיש, עם כל האתגרים...

Please reload

עקבי אחרי

  • Facebook - Black Circle
  • Black YouTube Icon