טיפ 1 איך לעשות רסטרט למוח?

עצרי ושימי לב אילו מחשבות את חושבת ברגע הזה.
 האם אני חושבת מחשבה מעכבת ומקטינה או שאני חושבת מחשבה שמעצימה או מגדילה אותי?
 האם אני חושבת כמה אני לא מספיק? לא מספיק טובה, לא מספיק רזה, לא מספיק יפה, לא מספיק אמא משקיעה, לא מרוויחה מספיק? 
אם שמת לב למחשבה כזאת, נשמי עמוק והפכי את המחשבה. 
 לדוגמא: ״אני בסדר כמו שאני. אני אמא טובה, אני יכולה, אני מצליחה.״ אין צורך לבקר את עצמי על זה שחשבתי מחשבה שלילית. את זה אנחנו כבר עושות בכל מקרה. עצם המודעות למחשבות משנה נתיבים עצביים במוח ויוצאת רסטרט.
 אתחול ואיפוס מחדש. למילים יש המון כוח. שימי לב מחשבה שלילית מכווצת את הגוף לעומת מחשבה חיובית שמרחיבה ופותחת. 
זה כמו לאמן שריר. ככל שתתאמני יותר במחשבות מעצימות כך זה יהפך לטבע שני. 

 

 

טיפ מספר 2: יוצרים תוכנה חדשה:
 תוכנה שתעזור לנו לצאת מתקיעות.

בטיפ ה-1 למדנו להפוך מחשבה שלילית לחיובית.
 חשוב לציין שהמחשבות השליליות לעולם לא יעלמו וזה בסדר. ככה המיינד שלנו עובד. יש למינד החמוד שלנו נטייה לשליליות. הנטיה מגיעה ממקור השרדותי קדום שעוזר לנו לפחד במקרה של סכנה לדוגמא אם אריה רודף אחרינו. היום אין באמת אריה שרודף אחרינו אך המתח שאנחנו חיים בו יום יום זה כאילו שכל היום רודף אחרינו אריה. הגוף כבר מותש ואין לא כוח להלחם. אז איך נחזק את הגוף? על ידי מחשבות מעצימות!!! ידוע שמחשבות אלו מחזקות את מערכת החיסון ומרפאות. ראי ניסוי האורז והמים. 
 תכתבי לך משפט מעצים במיוחד (אני יכולה, אני מצליחה וכו) ושימי אותו בתזכורת שתקפוץ לך לפחות פעם ביום בנייד או על המראה או על המקרר. חשוב שתת המודע יראה, יפנים וזה יחלחל עמוק לגוף וייצור רסטרט למוח. ככה את יוצרת תוכנה חדשה שמקדמת אותך ומעצימה אותך.

 

 

טיפ 3: רסטרט למוח משחרר חסימות

למדנו איך להפוך חשיבה שלילית ומקטינה לחיובית ומעצימה. למדנו שמחשבות תמיד יהיו והן כמו ״תחנת רדיו״ שמשדרת ללא הפסקה. לכן אין צורך להלחם בהן. פשוט מתבוננים במחשבה הקיימת ומוסיפים לה מחשבה מעצימה ומחזקת. כשאני מקבלת את מה שיש עכשיו, לא נלחמת בזה ונושמת עמוק פנימה, חסימות משתחררות. כוח יוצר כוח נגד וכשאני נלחמת במשהו או במישהו זה חוזר אלי בחזרה.
הטיפ ה-33: כשאני מתבוננת בנשימה במשך כמה דקות, אני מקשיבה לאן הנשימה מגיעה, אני מצליחה לנקות את המחשבות. מוזמנת לנסות. קשה מאוד להקשיב לנשימה ולחשוב בו זמנית.
 נשימה כזאת משחררת חסימות, פותחת, מאווררת ומאפשרת למשהו חדש ורענן להכנס. מטופלות שמתרגלות נשימות אלו, שמות לב שמשהו חדש קורה. הן יותר יצירתיות, אנרגטיות וחיוניות גם בעבודה וגם בבית. 
אשמח לשמוע מה הרגשת במהלך התרגול. 

עקבי אחרי

  • Facebook - Black Circle
  • Black YouTube Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now