* * * * * * * * * * * * *

יעל כץ

* * * * * * * * * * * * *

להזמנת טיפול ו/או הרצאה, התקשרי ל- 052-6294222

או השאירי פרטייך:

נעים להכיר, שמי יעל כץ, נשואה ואמא לשלושה ילדים מקסימים. אני מטפלת מוסמכת בשיטת עוצמת הרכות – שיטה הוליסטית לגופנפש המשלבת שיחה ונענוע עדין של הגוף.

דרך עוצמת הרכות אני לומדת כל יום מחדש לחיות מתוך שמחה, קלילות וקבלה ובוחרת כל יום מחדש בחיים! זוהי עבורי דרך חיים שאני מעבירה הלאה למשפחתי ולמטופלות שלי.

הגעתי למרכז עוצמת הרכות במטרה לשקם את עצמי אחרי שלוש לידות לא קלות ומאוד צפופות. תוך שלוש וחצי שנים ילדתי את שלושת ילדי וחוויתי המון עומס נפשי, רגשי ופיזי. סבלתי מכאבי גב, סחרחורות, חוסר שינה וחולשה והגעתי למצבים של רגע לפני התעלפות בפגישות עבודה.

כשנחשפתי בפעם הראשונה לעוצמת הרכות, הרגשתי שהגעתי הביתה! קראתי בשקיקה את ספרה של ד"ר טובי בראונינג, מפתחת עוצמת הרכות ונפעמתי מהעומק והחוכמה של השיטה.

למדתי להקשיב לגוף שלי ולקבל את עצמי, קיבלתי כלים איך להתמודד עם מתחי היום יום וכתוצאה מכך כאבי הגב והסחרחורות שהיו לי נעלמו ומערכות היחסים בחיי השתפרו.

היום אני עוזרת למטופלות שלי לעצור את מרוץ היום יום, להתחבר לעצמן, לשחרר חסימות, ולהקשיב לגוף, והן חוות שינויים משמעותים בכל תחומי החיים.

מטופלות מתארות איך הן חשות הרבה יותר אנרגטיות, ממוקדות, מרוכזות ובטוחות בעצמן. הן מגיעות לפגישות עבודה אחרת לגמרי. מערכות היחסים בחייהן, לרבות זוגיות, הורות, חברויות ויחסי עבודה, משתפרות לאין ערוך ויש להן תחושה של זרימה, רוגע, איזון וקלילות בחיים.

בוגרת תואר BA בפסיכולוגיה וחינוך לגיל הרך ממכללת

Rhode Island College שבארה"ב ובעלת תעודת הוראה.

מדריכה מוסמכת לליווי התפתחותי לתינוקות בשיטת צעד ראשון.

בוגרת קורסי מודעות, תנועה, ריקוד ואומנות ,שיאצו ורפואה סינית (מכללת "מדיסין"), רפלקסולוגיה, אנטומיה, פזיולוגיה, פתולוגיה ועוד.

מטפלת מוסמכת בשיטת עוצמת הרכות.

מייסדת ומנהלת תוכנית שפת הלב - שפה של הקשבה, תוכנית לגני ילדים ובתי ספר שנמצאת במאגר התוכניות של משרד החינוך.

הרקע שלי

* * * * * * * * * * * * *

עקבי אחרי

  • Facebook - Black Circle
  • Black YouTube Icon